Klientske centrá či okresné úrady budú aj po 3. februári fungovať pre verejnosť len dopoludnia

3.2.2021 (Webnoviny.sk) – Klientske centrá, okresné úrady, oddelenia dokladov a ďalšie pracoviská Ministerstva vnútra SR (MV SR) budú aj po 3. februári poskytovať služby pre verejnosť iba dopoludnia. V profile na sociálnej sieti o tom informovalo MV SR. Služby budú klientom k dispozícii od 8:00 do 12:00.

Potrebné doklady

Služby bude môcť využívať osoby, ktoré sa preukážu negatívnym výsledkom testu na prítomnosť ochorenia COVID-19 vykonaným po 27. januári alebo potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19, nie starším ako tri mesiace.

Akceptovaný bude aj doklad o diagnostike ochorenia medzi 7. novembrom 2020 a 26. januárom 2021 alebo doklad o absolvovaní dvoch kôl očkovania proti ochoreniu COVID-19, ak od podania druhej vakcíny uplynulo 14 dní.

Režim platný aj v okresoch

Vybavení budú aj klienti podľa platných výnimiek vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR.

Režim sa bude týkať aj pracovísk v okresoch Dunajská Streda, Topoľčany, Hlohovec, Partizánske, Šaľa, Komárno, Revúca, Galanta, Brezno, Levice, Zlaté Moravce, Bánovce nad Bebravou, Žarnovica, Medzilaborce, Košice – okolie, Nové Zámky, Trebišov, Rožňava, Krupina, Malacky, Pezinok, Žiar nad Hronom, Poltár, Trnava, Bytča, Senec, Humenné, Košice, Snina, Detva, Nové Mesto nad Váhom, Senica, Prievidza, Zvolen.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, úrady
Zdroj: Webnoviny.sk – Klientske centrá či okresné úrady budú aj po 3. februári fungovať pre verejnosť len dopoludnia © SITA Všetky práva vyhradené.

UEFA stanovila termín, do ktorého sa majú odohrať zápasy osemfinále Ligy majstrov

Americká firma Pfizer dosiahla vo štvrtom kvartáli iba malý zisk, ale tržbami prekonala očakávanie