Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky s veľkým štýlom

27.1.2021 (Webnoviny.sk) – Lily je zaujímavý mix klasického vzhľadu a moderných technológií na sledovanie zdravia, aktívneho životného štýlu a smart funkcií. Krásne vzorované sklíčko s diskrétnym displejom s veľkosťou tela len 34 mm.

Dnes, 27. januára 2021, Garmin predstavil Lily™, malé štýlové smart hodinky, na ktoré ženy už dlho čakali. Dostupné sú v dvoch verziách, Classic a Sport, a v rôznych farebných variantoch. Lily sú netradičnou alternatívou k tomu, čo momentálne trh ponúka. Ženské, sofistikované, s kladným vzťahom k móde a hlavne vychádzajúce z potrieb dnešnej aktívnej ženy. Ďalší z produktov zameraný na nežné pohlavie prichádza po tom, ako Garmin uviedol do praxe nové funkcie na sledovanie menštruačného cyklu a tehotenstva.

Dizajn

Netradičný vzhľad (pre smart hodinky) vychádza z klasických šperkových hodiniek vhodných pre útlejšie zápästie. Telo hodiniek je najmenšie, aké kedy Garmin vyrobil (priemer 34 mm). Unikátne metalické sklíčko so vzorom, skrýva žiarivý displej z tekutých kryštálov. Pri nepoužívaní displej zmizne a objaví sa pôvodný špecifický vzor. Každá zo šiestich farebných variantov Lily má svoj vlastný nevtieravý vzor. Tieto jemné textúry boli dôkladne vybraté, aby nerušili, ale naopak dopĺňali váš štýl.

Lily (Classic) (249,90€) 14 mm náramok z talianskej kože, kovové časti z leštenej nehrdzavejúcej ocele v troch nadčasových farbách, každá s neutrálnym odtieňom   a jemným kontrastom medzi náramkom a telom hodiniek. Vzor na sklíčku vychádza z trendov módnych návrhárov, je však vhodný aj na každodenné nosenie.

Lily (Sport) ( 199,90 €) náramok z jemného silikónu, kovové časti z hliníka. Sú dostupné v troch verziách, inšpirovaných sviežimi atletickými farbami. Organické vzory na sklíčku v používateľovi evokujú prírodu a zdravie.

Zdravie a fitness

Lily nie je len módny doplnok, ale predovšetkým veľmi schopné smart hodinky, ktoré majú v sebe najpokročilejšiu sadu funkcií na sledovanie zdravia a aktivity.

Prehľad o vašom stave získate vďaka sledovaniu stresu, respirácie, Pulse Ox (okysličenie krvi), hydratácie, pokročilého sledovania spánku a srdcového tepu.
Funkcia Body Battery ukazuje aktuálnu úroveň vašej energie, ktorá je veľmi nápomocná pri plánovaní cvičenia, časov odpočinku a spánku.
Funkcie na sledovanie ženského zdravia Sledovanie menštruačného cyklu a Sledovanie tehotenstva pomáhajú ženám počas každej fázy ich reprodukčného cyklu s rozsiahlou možnosťou zaznamenať symptómy popri ostatných zdravotných údajoch.
Dychové cvičenia vás sprevádzajú uvoľňujúcou sériou nádychov a výdychov na odbúranie stresu.
Športové aplikácie Jogu, Pilates, Kardio, Bežecký pás a iné. Lily môžete pripojiť ku kompatibilnému smartfónu a využiť jeho GPS na presné sledovanie behov, jázd a prechádzok vonku.
Sledujte vašu aktivitu počas dňa prostredníctvom počtu krokov, spálených kalórií, minút intenzívnej aktivity a iné.

Smart funkcie pre život v pohybe

Lily ponúka celodenné pripojenie s výdržou batérie až 5 dní a smart funkciami ako:

Upozornenia na prichádzajúce hovory, správy a soc. média. Používatelia telefónov so systémom Android môžu odpovedať na textové správy.
Kalendár je miniaplikácia, vďaka ktorej nezmeškáte nič dôležité.
Bezpečnostné funkcie, ktoré umožnia zdieľať vašu polohu v reálnom čase s vašimi blízkymi a funkcia odoslanie aktuálnej polohy vašim núdzovým kontaktom.
Synchronizácia s vašim účtom Garmin Connect, vašimi údajmi o zdraví a športe na jednom mieste.

Viac informácií o produktoch Garmin nájdete na stránke www.garmin.sk a blog.garmin.sk

Informačný servis

Viac k témam: Garmin, hodinky, Lily, PR, smart hodinky
Zdroj: Webnoviny.sk – Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky s veľkým štýlom © SITA Všetky práva vyhradené.

Bratislava žiada posúdenie prvého kola plošného testovania odborníkmi

Chára nechtiac pomohol ku gólu Islanders, ale Washington zvíťazil. Úspešný bol aj Sekerov Dallas (video)