- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Na okraji Trnavy horí skládka komunálneho odpadu, zasahujú desiatky hasičov

0 7

- Reklama -

20.10.2019 (Webnoviny.sk) – S požiarom skládky komunálneho odpadu na Zavarskej ceste v Trnave bojuje takmer tridsať profesionálnych a dobrovoľných hasičov. Pre silné zadymenie zasahujú v dýchacích prístrojoch.

Kyvadlová doprava vody

Požiar sa snažia dostať pod kontrolu profesionáli z Trnavy, Piešťan a dobrovoľní hasiči z obcí Zavar, Križovany nad Dudváhom, Bučany, Voderady, Jaslovské Bohunice a Vlčkovce, ktorí zabezpečujú kyvadlovú dopravu vody.

Ostatní čítajú

Lokalizáciu požiaru podľa Zuzany Farkasovej z Prezídia Hasičského a záchranného zboru komplikuje nepriaznivý vietor. Požiar doposiaľ zasiahol plochu asi 30 x 50 metrov.

- Reklama -

- Reklama -

Skládka patrí mestu

Dym zo skládky zasiahol mesto len okrajovo. Hasiči z Trnavy a okolia sú opäť v plnom nasadení len tri týždne po obrovskom požiari skladu bazénovej chémie v areáli bývalých Trnavských automobilových závodov.

Skládka komunálnych odpadov v Trnave patrí mestu, jej prevádzkovateľom je spoločnosť FCC Trnava. Skládka je určená na odpad, ktorý nie je nebezpečný.

Viac k témam: hasiči, požiar, skládka
Zdroj: Webnoviny.sk – Na okraji Trnavy horí skládka komunálneho odpadu, zasahujú desiatky hasičov © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. PovoliťPrečítať viac