- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Marco Pantani sa možno nepredávkoval, myslí si jeho drogový díler

0 10

- Reklama -

13.1.2020 (Webnoviny.sk) – Niekdajší šampión cyklistických pretekov Tour de France či Giro d’Italia Talian Marco Pantani by sa v pondelok dožil okrúhlej päťdesiatky. Rodák z Ceseny, všeobecne považovaný za jedného z najlepších vrchárov cyklistickej histórie, odišiel z tohto sveta presne 14. februára 2004, jeho bezvládne telo našli v hotelovej izbe v Rimini.

Vyšetrovanie preukázalo, že cyklista skonal na následky predávkovania kokaínom. Talianske periodikum La Repubblica však najnovšie publikovalo výpoveď jeho drogového dílera Fabia Miradossu, podľa ktorého sa v prípade Pantaniho záhadnej smrti aj po rokoch stále vynára niekoľko nezodpovedaných otázok a rozporuplných tvrdení.

- Reklama -

- Reklama -

“Pantani nikdy ‘nešňupal’ kokaín, on ho fajčil. Pitva však ukázala niečo iné,” uviedol Miradossa, ktorý sa domnieva, že pretekár sa nepredávkoval.

“Dohodli sme sa, že bude mať pri sebe 20-tisíc eur. Policajti však v hotelovej izbe tieto peniaze nenašli. Niekto ich vzal? Bol niekto v Pantaniho izbe? Niekto ho zabil? Nebola to samovražda,” poznamenal drogový díler a doplnil: “Ktokoľvek zinscenoval túto scénu, o Marcovi toho veľa nevedel.”

Ostatní čítajú
1 z 732

Viac k témam: Tour de France 2019
Zdroj: Webnoviny.sk – Marco Pantani sa možno nepredávkoval, myslí si jeho drogový díler © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac