in

Najznámejšia česká Barbie: cíti sa ako muž a je hetero

Jan Šimša z Brna ešte v mladosti zistil, že sa mu páčia bábiky Bratz, ktoré vynikajú najmä veľkými perami a nerealistickými proporciami tváre i tela. Honza však nezostal len pri ich obdivovaní, chcel sa na takúto bábiku i podobať. Postupne tak mladý muž podstúpil niekoľko desiatok plastických zákrokov, čím sa ešte viac priblížil k svojmu cieľu.

FOTO:
FOTO: Honza Šimša

Do svojich zákrokov, v ktorých plánuje pokračovať, investoval už vyše pol milióna českých korún. Pred početnými operáciami bol Jan obyčajný sympatický muž, teraz sa však zmenil na neprirodzenú napichanú Barbie.

FOTO: topky.sk

Najnovším zákrokom boli implantáty, ktoré sa dajú postupne zväčšovať. Jan tým takmer celkom prišiel o mužskú podobu. Zvláštnosťou je, že sa táto česká Barbie stále cíti ako muž a prehlasuje, že ho priťahujú ženy. Nehovorí o sebe ako o žene a chce si zanechať svoje prirodzené pohlavie. Na hlavy si dáva parochne, oblieka sa do extravagantných ženských šiat a jeho estetické vylepšenia smerujú k ženskej podobe. Na sociálnej sieti ho sleduje vyše 16 tisíc používateľov, z ktorých ho mnohí podporujú a povzbudzujú v ďalších operáciách a vylepšeniach.

FOTO: instagram

 

Honza si okrem svojej aktivity na sociálnej sieti zarába aj iným spôsobom. Zverejňuje erotické fotografie i videá na stránke, kde si za ich vzhliadnutie musíte zaplatiť. Má ich tam už vyše 200, pričom predplatné na 3 mesiace stojí vyše 16 dolárov.

Pokračovanie faktov o histórii demagógie STZ a monarchu

Putin by mal čeliť procesu za vojnové zločiny, reagoval na vraždenie v Buči americký prezident Biden