- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kráľovná Alžbeta II. spolu s rodinou podporujú Harryho plán viesť nezávislejší život

0
Warning: A non-numeric value encountered in /home/www/infozona.sk/www/infozona.sk/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/www/infozona.sk/www/infozona.sk/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213
14

- Reklama -

13.1.2020 (Webnoviny.sk) – Britská kráľovná Alžbeta II. podporila plán jej vnuka, princa Harryho, a jeho manželky Meghan viesť nezávislejší život od kráľovskej rodiny. Oznámila to po pondelkovom stretnutí v Sandringhame, na ktorom sa okrem Harryho zúčastnili aj jeho otec, princ Charles, a starší brat, princ William.

Panovníčka v stanovisku uviedla, že hoci by chcela, aby sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu naplno venovali povinnostiam vyplývajúcim z ich príslušnosti ku kráľovskej rodine, s celou rodinou “úplne podporujú” ich túžbu “vytvoriť si nový život ako mladá rodina”.

Kráľovná zároveň oznámila “prechodné obdobie”, počas ktorého budú princ Harry s manželkou tráviť čas v Kanade a v Spojenom kráľovstve. “Sú to zložité veci, ktoré musí moja rodina vyriešiť,” vyjadrila sa a dodala, že požiadala o dosiahnutie “konečných rozhodnutí” v najbližších dňoch.

Ostatní čítajú

- Reklama -

- Reklama -

Krízové stretnutie v Sandringhame sa uskutočnilo po tom, čo vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu v stredu oznámili, že chcú odstúpiť z pozície “vyššie postavených členov kráľovskej rodiny” a začať s novou rolou, v rámci ktorej by boli finančne nezávislí a svoj čas by si rozdelili medzi Veľkú Britániu a Severnú Ameriku.

V pondelok okrem kráľovnej vydali spoločné vyhlásenie aj princovia Harry a William. Tí v ňom popreli “falošné tvrdenia” o tom, že ich vzájomný vzťah poškodila šikana zo strany staršieho brata.

Viac k témam: kráľovská rodina
Zdroj: Webnoviny.sk – Kráľovná Alžbeta II. spolu s rodinou podporujú Harryho plán viesť nezávislejší život © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac