- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kapela Guns N’ Roses ohlásila turné po Európe, vystúpi aj v Prahe a vo Viedni

0 12

- Reklama -

15.12.2019 (Webnoviny.sk) – Americká rocková kapela Guns N’ Roses ohlásila turné po Európe na rok 2020. Formácia sa v rámci koncertnej šnúry zastaví napríklad aj 9. júna na viedenskom Štadióne Ernsta Happela, 17. júna na varšavskom štadióne PGE Narodowy alebo 19. júna na pražskom letisku Letňany.

Guns N’ Roses

… vznikli v roku 1985 a svoju najväčšiu slávu zažili po vydaní debutovej nahrávky Appetite For Destruction (1987) s hitmi ako Welcome To The Jungle, Sweet Child O’ Mine a Paradise City.

Kapela na úspech prvého albumu nadviazala nahrávkou G N’ R Lies (1988) a potom v roku 1991 štúdiovkami Use Your Illusion I a Use Your Illusion II, ktoré vyšli v ten istý deň.

Ostatní čítajú
1 z 53

- Reklama -

- Reklama -

Žánrovo pestré nahrávky obsahovali single You Could Be Mine, Don’t Cry, Live And Let Die, November Rain, Knockin’ On Heaven’s Door, Civil War či Estranged.

Skupina neskôr čelila viacerým zmenám v zostave a ponúkla albumy „The Spaghetti Incident?“ (1993) a zatiaľ posledný Chinese Democracy (2008). V roku 2012 kapelu uviedli do Rock’n’rollovej siene slávy.

Informácie pochádzajú z webstránky consequenceofsound.net a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: Guns N’ Roses
Zdroj: Webnoviny.sk – Kapela Guns N’ Roses ohlásila turné po Európe, vystúpi aj v Prahe a vo Viedni © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac