- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Influencerka posiela svoje nahé fotografie každému, kto pomôže Austrálii. Vyzbierala státisíce!

0 1 229

- Reklama -

Austrália je v plameňoch. Influencerka sa jej rozhodla pomôcť odvážnym spôsobom.

Americká influencerka Kaylen Wardová má dvadsať rokov a nie je jej ukradnutý osud Austrálie. Rozhodla sa jej preto pomôcť netradičným, no zrejme veľmi efektívnym spôsobom. Na svojom profile na sociálnej sieti zverejnila odkaz, že pošle svoje nahé fotografie tomu, kto pošle minimálne 10 dolárov nejakej organizácii, ktorá pomáha Austrálii v boji s plameňmi.

Aj keď čakala, že sa vyzbiera pár stoviek dolárov, dnes si môže povedať že pre Austráliu zohnala niekoľko stoviek tisíc dolárov. Suma, ktorú takýmto štýlom vyzbierala sa pohybuje na úrovni jedného milióna dolárov. Tých žiadostí o fotografie bolo niekoľko desiatok tisíc. Jediné, čo musia žiadatelia o fotografiu urobiť je poslať Kaylen potvrdenie o finančnom dare pre niektorú z organizácií, ako napríklad NSW Rural Fire Service, Victorian Country Fire Service alebo australský Červený kříž.

Ostatní čítajú

- Reklama -

- Reklama -

Svojím počínaním si influencerka vyslúžila niekoľko negatívnych komentárov ale viacero z nich je samozrejme pozitívnych.
Mnohí zasa jej fotografie šíria na internete ďalej a to celkom zadarmo, čo sa nepáči samotnej modelke.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac