fbpx

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Foto: Traja školáci na bicykli „preleteli“ cez Škodovku, najstarší z trojice porušil takmer všetky predpisy

0 5

- Reklama -

26.6.2019 (Webnoviny.sk) – O veľkom šťastí môžu hovoriť traja malí kaskadéri, ktorí v Štefanove v okrese Senica doslova preleteli cez auto. Trojica chlapcov vo veku 12, 10 a 9 rokov sedela na jednom bicykli. Deti sa spustili po vedľajšej ceste, ktorá klesala do križovatky a čelne sa zrazili s prichádzajúcim autom.

Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, najstarší z trojice, ktorý riadil bicykel, porušil pri jazde takmer všetky predpisy. Napriek tomu, že deti pri náraze preleteli cez vozidlo, dopravná nehoda si vyžiadala iba jedno ľahké zranenie.

- Reklama -

Polícia upozorňuje rodičov, aby pred prázdninami poučili svoje deti a vysvetlili im základné pravidlá cestnej premávky. Ako upozornila Linkešová, ani v rámci zábavy nie je dovolené, aby deti do 15 rokov viezli na bicykli iné osoby. Treba mať na pamäti, že takéto nehody sa zväčša končia s vážnymi zraneniami alebo smrťou.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Traja školáci na bicykli „preleteli“ cez Škodovku, najstarší z trojice porušil takmer všetky predpisy © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

- Reklama -