- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Facebook ide bojovať proti škodlivému obsahu a vytvorí stovky nových miest

0 10

- Reklama -

22.1.2020 (Webnoviny.sk) – Americká spoločnosť Facebook, ktorá prevádzkuje rovnomennú sociálnu sieť, vytvorí v tomto roku v Londýne tisíc nových pracovných miest, vrátane nových pozícií v jej tíme zaoberajúcom sa problémom škodlivého obsahu na internete.

Počet zamestnancov spoločnosti vo Veľkej Británii sa tak zvýši na viac ako 4-tisíc. Informuje o tom portál bbc.com.

- Reklama -

- Reklama -

Cieľom Facebooku je pokračovať v pokroku, ktorý dosiahol pri odstraňovaní teroristického obsahu, a bude sa snažiť odstraňovať ostatný problematický obsah, napríklad taký, ktorý sa týka sebapoškodzovania, uviedol viceprezident spoločnosti pre severnú Európu Steve Hatch.

Ostatní čítajú

Firma vyhľadala a vymazala dva milióny príspevkov zo sociálnej siete Facebook a 800 tis. z Instagramu, dodal. “Našou ašpiráciou je odstrániť každý príspevok so škodlivým obsahom,” povedal Steve Hatch.

Zdroj: Webnoviny.sk – Facebook ide bojovať proti škodlivému obsahu a vytvorí stovky nových miest © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac