Boris Johnson už nie je na jednotke intenzívnej starostlivosti, zostáva v nemocnici

0 30

10.4.2020 (Webnoviny.sk) – Britský premiér Boris Johnson opustil jednotku intenzívnej starostlivosti, ostáva však naďalej v nemocnici, informovala Downing Street. Johnson, ktorému nedávno diagnostikovali koronavírus, sa nachádza od nedele v londýnskej St. Thomas’ Hospital.

Viac o téme: Koronavírus

Jeho úrad uviedol, že “ho večer odviezli z jednotky intenzívnej starostlivosti späť do nemocničnej izby, kde ho budú naďalej pozorne monitorovať”. “Má veľmi dobrú náladu,” uistil jeho hovorca s tým, že jeho stav sa zlepšuje.

Ostatní čítajú

Do nemocnice premiéra previezli po tom, ako mu aj desať dní po pozitívnom teste na vírus pretrvávala zvýšená telesná teplota a kašeľ. V pondelok večer ho presunuli na jednotku intenzívnej starostlivosti, keďže jeho stav sa náhle zhoršil.

Viac k témam: Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Boris Johnson už nie je na jednotke intenzívnej starostlivosti, zostáva v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac