Berlusconiho prepustili z nemocnice, hovorí o najväčšom utrpení v jeho živote

14.9.2020 (Webnoviny.sk) – Bývalého talianskeho premiéra Silvia Berlusconiho v pondelok po 11 dňoch prepustili z nemocnice, kam ho prijali s koronavírusom.

Osemdesiattriročný mediálny magnát mal pozitívny test na ochorenie COVID-19 po návrate z dovolenky vo svojej luxusnej vile na Sardínii. Následne ho 3. septembra s pľúcnou infekciou prijali do milánskej nemocnice San Raffaele.

“Prvé tri dni boli extrémne zložité,” povedal Berlusconi novinárom, keď odchádzal zo zdravotníckeho zariadenia. “Bolo to ťažké. Vďaka nebesiam, vďaka lekárom, som prekonal zrejme najťažšie utrpenie svojho života,” skonštatoval tiež s tým, že “opäť raz” sa z toho zjavne dostal.

Koronavírusom sa nakazili aj dve jeho deti, 36-ročná Barbara a 31-ročný Luigi, a tiež jeho 30-ročná partnerka Marta Fascina. Berlusconi bol talianskym premiérom trikrát v rokoch 1994 až 2011.

Viac k témam: Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Berlusconiho prepustili z nemocnice, hovorí o najväčšom utrpení v jeho živote © SITA Všetky práva vyhradené.

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac