- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Bardet sa chce dostať mimo komfortnej zóny, Tour de France vynechá a má iný plán

0 5

- Reklama -

13.11.2019 (Webnoviny.sk) – Francúzsky cyklista Romain Bardet po siedmich účastiach v rade budúci rok prvýkrát vynechá Tour de France. Jazdec tímu AG2R La Mondiale v stredu novinárom prezradil, že v nasledujúcej sezóne sa chce sústrediť na olympiádu v Tokiu a namiesto “starej dámy” absolvuje štarty na Giro d’Italia a španielskej Vuelte. Informácie priniesol portál cyclingnews.com.

- Reklama -

- Reklama -

“Nebolo to rozhodnutie, ktoré sa rodilo ľahko, ale je čas urobiť niečo inak. Dovolí mi to dostať sa mimo mojej komfortnej zóny. Vďaka tomu sa môžem posunúť ako pretekár a tieto skúsenosti môžem zužitkovať pri ďalšej účasti na Tour de France,” povedal 29-ročný Bardet, ktorý už dvakrát v kariére vystúpil na pódium v celkovom hodnotení najprestížnejších etapových pretekov. V tomto roku síce skončil pätnásty, ale získal bodkovaný dres pre najlepšieho vrchára.

Viac k témam: Giro d´Italia, Tour de France 2019, Vuelta
Zdroj: Webnoviny.sk – Bardet sa chce dostať mimo komfortnej zóny, Tour de France vynechá a má iný plán © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac