- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Aliancia za rodinu odovzdala do parlamentu petíciu za zákaz propagácie pedofílie

0 9

- Reklama -

23.9.2019 (Webnoviny.sk) – Aliancia za rodinu odovzdala do Národnej rady SR petíciu za zákaz propagácie pedofílie. Ako agentúru SITA informoval jej predseda Anton Chromík, petícia Zastavte propagáciu pedofílie a chráňte naše deti! vznikla ako reakcia na viaceré články o pedofílii.

„Dnes (v pondelok, pozn. red.) sme odovzdali Národnej rade SR petíciu s viac ako 21-tisíc podpismi občanov, ktorí poslancov parlamentu žiadajú, aby zakázali propagáciu pedofílie, zoofílie a iných sexuálne deviantných praktík. Zmeny zákona nie sú legislatívne náročné,“ konštatoval Anton Chromík.

Podľa Stanislava Gunčagu z Aliancie za rodinu je ešte čas, aby Národná rada SR stihla schváliť potrebné zmeny zákonov tento rok. „Zákon musí stáť na strane detských obetí sexuálneho násilia a musí predchádzať tomu, aby sa stali obeťami,“ konštatoval.

- Reklama -

Ako dodal Chromík, podobne ako abstinujúci alkoholik nemôže byť zamestnaný pri ochutnávaní alkoholu, nemôže byť pedofil zamestnaný pri práci s deťmi. “Vidíme neustále prekračovanie hraníc a otváranie okien škodlivým javom, ktoré v konečnom dôsledku ohrozujú naše deti. Propagácia pedofílie a iných sexuálnych deviácií sa musí skončiť. Nie je nám to jedno,“ uzavrel.

Ostatní čítajú
1 z 6 692

Zobraziť fotogalériu k článku:
Národný pochod za život 2019 (fotografie)

Viac k témam: petícia, petícia za zákaz propagácie pedofílie
Zdroj: Webnoviny.sk – Aliancia za rodinu odovzdala do parlamentu petíciu za zákaz propagácie pedofílie © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

- Reklama -